HAKKIMIZDA

11 ATHLETIC GYM Hakkında

Anadolu Hisarı Göksu Evleri Sitesi içinde kurulmuş butik bir antreman alanıdır. Murat MAOSAİ aynı zamanda eşi olan milli sporcu ve antrenör Müge MAOSAİ ile birlikte bu aile şirketini kurmuşlardır. Kuruluş aşamasında yine aileden biri olan Emre AYDOĞAN çok büyük katkı sağlamıştır.

Murat MAOSAİ 95 senesinden beri fitness sektöründe görev alıp sayısız yurt içi ve yurtdışı eğitimi alıp kendini geliştirmiştir. Aynı zamanda sektörün ileri gelen kuruluşların antrenörlerin eğitimlerini düzenlemiş ve düzenlmektedir. 2011 yılında kendi sisteminin temellerini atmıştır. Antrenman tekrarlarını 11 tekrar yaparak kendi kurduğu yerin adınıda 11 ATHLETIC GYM Koymuştur. Yıllardır okuduğu ve araştırdığı doğal ve fonksiyonel total vücûd kuvvet ve kondisyon antrenmanını temel edinmiştir.

 Sistemini bireysel antrenman üzerine kurduktan sonra insanların grup antrenmanı sırasında çok daha motive olduğunu düşünürükten bireysel ilgiyi bozmadan grup antrenman sistemini oluşturmuştur. 

 Şu anda bir aile ortamının yaşandığı 11 ATHLETIC GYM birebir ilgi ile antrenman sistemini daha çok kişi ile tanıştırmak istemektedir. Ve felsefi olarak herzaman ekip çalışmasının başarı getireceğine inanmaktadır.

Gerçek Antrenörler

Müge MAOSAİ hem kuruluşta hem ilerlemesinde sisteme çok büyük katkıları vardır. 2006 yılından beri fitness sektöründe bulunmaktadır.

Emre AYDOĞAN karate branşından yetişip dövüş sporları ve sportif performans konusunda uzmandır. Üniversite yıllarında Marmara üniversitesinin Spor Bilimleri ve Sporcu Sağlığı Araştırma Merkezinde araştırmalar ve çalışmalar yapmıştır.

Yine Bu sistemden yetişen Erşan ÖZCAN. Uzun süre basketbol oynamıştır. Kendisi sporcu performans artışı kuvvet ve kondisyon üzerine ilerlemektedir.

about-img